Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fülfolyásra van valami ötlet?...

Fülfolyásra van valami ötlet? Elég büdös trutymó jön az egyik fülemből meg alig hallok rá. Kb.2 éve tart.

Figyelt kérdés
Voltam szakorvosnál ,többnél is.Mind mást mond.Egyik műtené ,másik csak borogatást javasol koncentrált melegen tartással ,harmadik azt mondja ,hogy le kell szívattatnom havonta legalább egyszer.Én valami házi praktikára lennék kiváncsi.Esetleg az Attila dombról hallott valaki?Ott állítólag tudnak maguktól helyre jönni dolgok.
2008. okt. 26. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A tesómnak hasonló problémái voltak,amit kezdetben úgy kezeltek hogy felszúrták (6szor..) meg leszívatták, az eredmény az lett, hogy ha nem keressük fel Pécsett egy kiváló orvost, mostanra fél fülére süket lenne. Javaslom, hogy keress fel egy megbízható, elismert orvost, mert az ilyen nagyon veszélyes tud lenni!
2008. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok konkrétat, de az AXN-en megy most egy román reklám egy bio-tengervizes befújó, aminek sajna nem tudom a nevét, talán AUDIOMAR vagy ilyesmi..nézd ha lesz a reklám..be kell fújni a fülbe és kijön a szutyok.

Hátha magyarországon is kapható..ha nem akkor próbáld ki a sterimar orrspray-t amit fülbe ugyanígy lehet..tengervízes-sós..segíthet.

2008. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is szurkálták többször is.Hm...egri kórház.Amúgy audin spraim van nekem is az is tengervizes.Ha befújom akkor egyből lemegy a torkomba és hányinger. :(
2008. okt. 26. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg természetgyógyász? Fülgyertya?
2008. okt. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg gyulladás miatt van ez,akkor préseld ki a kőrózsa nedvét,és cseppents belőle a füledbe.Nyugtató hatású,és általában elmúlik tőle a gyulladás.Vagy ajánlom még az aloe vera nedvét is.

Gyógyulj meg!

2009. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!