Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Száraz, zsíros bőr! Ötlet? (...

Száraz, zsíros bőr! Ötlet? ( a többi lenn)

Figyelt kérdés
Az arcomon egyre több pattanás + miteszer jelent meg. + futószemölcs -.-" emiatt kozmetikushoz se mehetek, nem tudom milyen kencét használjak melyik az ami a 2 között van. A bőrgyógyász a futószemölcs kapcsán írt fel vmi rázókeveréket, de persze nem használ semmit sem :/
2011. jan. 1. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:
17, lány...
2011. jan. 1. 15:26
 2/4 tetris ***** válasza:
Pattanásra: kávéskanálnyi friss élesztőt elkeverni 3-4 csepp citromlével, és bele kávéskanálnyi mézet. Ezt a kutyulmányt felkenni és hagyni rászáradni. Utána lemos.
2011. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Írass fel a bőrgyógyászoddal Roaccutan-t!

(Ejtsd: Roakután)

Kb fél évig kell szedned és szépen kitisztítja a bőrödet. Csak a dokik nem sűrűn ajánlják, mert nagyon erős. De nekem pl csak az segített, amikor annyi idős voltam mint te! Nincs is annál jobb érzés, amikor tiszta arcbőrrel nézhetek tükörbe! :)

Ja és készülj fel hogy amíg szeded, addig ki lesz száradva a szád, szóval tankolj fel ajak ápolókból. Labello és társai! :)))

Ja és kontaktlencsét se hordhatsz a szedése alatt.

Hajrá! ;)

2011. jan. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket :]
2011. jan. 11. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!