Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lesz valami probléma abból,...

Lesz valami probléma abból, hogy az ACC-t és a Neocitrant egyszerre ittam meg?

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz belőle az égvilágon.
2018. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Hamarabb meggyógyulsz, és sprintelhetsz vissza dolgozni. Vége a pihenőnek. Kell ennél nagyobb baj? 😎😎

De viccet félretéve, semmi bajod nem lesz. Ezek nem is gyógyszerek, és annak ellenére, hogy engem is a Neocitran 2 nap alatt kihoz a dögvészből (tehát hatásos), megkockáztatom, hogy a fő hatóanyaga ezeknei a cuccoknak a placebo hatás, magyarul hiszel benne, hogy meggyógyít, és harmadnapra semmi bajod. De tény, hogy én is szinte válogatás nélkül locsolom magamba ezeket, ha valami bajom van, mert egyszerűen egy nap kiesést sem engedhetek meg magamnak. Most is meló közben itt vannak legjobb barátaim is, a százas zsepi meg az orrspray, otthon meg várnak az ivócimboráim, Neocitran, Aspirin Plus C, a mézes tea, meg a többiek. 😎

2018. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát lázad nem lesz az biztos ! :)
2018. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem lesz semmi. :)
2018. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!