Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Alvas problémâra vki megoldás?

Alvas problémâra vki megoldás?

Figyelt kérdés

Szoval neha nem tudok aludni csak forgolodok jobra es balra. Ilyenkor streszelek es az agyam porog megalas nelkuk es nem tudok elaludni


Mit tudnek csinalni? Tippek?



2018. febr. 16. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Fáraszd le magad. Ez lehet testileg vagy szellemileg is.
2018. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam a fokhagyma jött be. Lefekvés előtt 3 cikk fokhagymát megeszek és úgy alszom tőle, mint a bunda.
2018. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Csak nagyon iritalo amikor 1-2 ig nem tudok aludni es masnap 7 kor kelek
2018. febr. 16. 13:00
 4/8 anonim válasza:
Ez tudom,hogy fura de én amikor azon kapom magam,hogy már éjjeli 2 van és még mindig agyalok akkor képzeletben megnyomom a kikapcsoló gombot az agyamban és eldöntöm magamba,hogy most igenis aludni fogok.
2018. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

nézz utána az autogén tréningnek....nagyon hatásos. fokhagymától úgy felfordulna a gyomrom, meg olyan büdös lenne a szám, hogy attól nem tudnék aludni :)

Herbária nyugtató teakeverék dmben vagy rossmannban kapható...nem finom, és nem csodaszer de én elálmosodom tőle.

2018. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meditációt szoktam hallgatni és elalszok rajta. Vannak kifejezetten alváshoz is, de igazából nekem mindegy is, hogy mire való, a fontos, hogy a gondolataimat lekösse. Pl. Kell benne figyelni a légzést, vagy a test bizonyos pontjait, számolni kell stb. Nekem nagyon jól működik.

Ezeket az applikációkat használom: Headspace, Insight Timer, Calm.

2018. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális, akkor citromfű tea/tabletta segíthet. Ezen kívül vannak különböző légzési gyakorlatok, amik az alvás-közneni állapotra emlékeztetik a szervezetedet, agyadat, így könnyebbrn elalszol. Nálam az 5-7-8-as működik: 5-ig számolsz, addig veszed a levegőt, 7-ig bent tartod, 8-ig fújod ki (azért nem másodpercet írok, mert tapasztalatom szerint ez az arányosság a fontos, mindegy, milyen tempóban számolsz).

Aztán vannak még ilyesmik, hogy a lefekvés előtti rutin, mert ha mindig ugyanazt a sorrendet követed, ugyanakkor fekszel le stb., akkor egy idő után ahhoz is hozzászokik a szervezet és "tudja", hogy most már az alvás jön, vagy hogy mondjam.

Ha egyébként is sokat agyalsz és stresszelsz, akkor a magnézium és omega3 étrendkiegészítők csodákra képesek. ;)

2018. máj. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Orbancfű.
2018. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!