Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tényleg jó a szódabikarbóna a...

Tényleg jó a szódabikarbóna a bedugult fülre?

Figyelt kérdés
SzTK-ban sem tudták kimosni. Azt mondta a doktornő, hogy durván beragadt a fülzsír, és csepegtessem szódabikarbónás vízzel. Többször is csepegtettem, de semmit nem érzek. Mikor várható valami javulás? Aki járt már így, meséljen már valamit. Vagy biztasson! Jelenleg lényegében tök süket vagyok, és csak pénteken kell visszamenni. Köszönöm! Trollok kíméljenek, van elég bajom nélkülük is.

2018. márc. 7. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha nem tudta kimosni az mar nagyon durva. Es miert nem probalta meg a doki kipiszkálni valami eszkozzel?

Amugy csepegtess bele ejszakara olajat, az feloldja a zsirt. Legjobb az Otipax fulcsepp, de az etolaj is hatasos. Aludj a masik oldaladon hogy benne maradjon ejszaka es az feloldja szepen lassan.

2018. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Szódabikarbóna valóban lúgosítja a vizet, de szerintem a desztillált víznél tisztább oldószer nem létezik. Fülbe, orrba, és egyik testnyílásba sem érdemes semmilyen vegyszert bevinni. Vegyél egy nagyobbacska injekciós fecskendőt, egy vékony tömlő segítségével csak tiszta desztillált vizet spriccelj bele a füledbe. A vékony tömlőnek megfelel a gyógyászati segédeszközboltokban kapható infúziós cső egy darabja. Mindkettő néhány forintért beszerezhető.
2018. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!