Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon csunyan begyulladt a...

Nagyon csunyan begyulladt a nagylabujjam sarka, hogyan enyhithetnem?

Figyelt kérdés

Sosem volt benove a kormom viszont a nagylabujjamon miota az eszemet tudom a ket szelen a bor mindigis egy egy kicsit megvolt duzzadva es fenyes volt. Sosem ertettem miert. Egyszer eszrevettem hogy a nagylabujjam belso felen megvan kemenyedve a bor es levagtam...azota iszonyatosan bevan gyulladva, megvan dagadva, rettenetesen faj. Probaltam paradicsomot rajtahagyni, a gentamicin-wagner kremet kentem ra es kotottem be de egyik sem hasznalt. Par oranal tovabb nemtudom rajtahagyni mert elkezd fajni. Illetve airmazban dolgozom ami alapjaraton egy kenyelmes cipo viszont most egy par ora utan elkezd fajni, szoval mikor reggelre jobb lesz, mennem kell melozni es 10 ora munka utan megint ugyanolyan rossz. Nemhiszem hogy genny lrnne ott, vagyis nemtudom, tapintasra nagyon kemeny a bor, es nem ertem az okat..sajnos jovohet hetvege fele tudok csak dokihoz menni de addig megfogok orulni. Valakinek valami otlete? Rakok be kepet hatha az segit. Ja probaltam mar szodabikarbonas vizbe is aztatni de semmi....


[link]


[link]


Most eleg csunya, ilyen mikor felkelek. Melo elott es utan mindig letisztitom de semmi sem hasznalt eddig


2018. márc. 18. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
benne van a köröm a sebben .nem fog meggyógyulni csak ha kivágod a körmöt.elég tökösnek kell lenni hozzá.fogsz egy borotva pengét és bevágod a körmöt vigyázva hogy csak a körmöt vágd a húst ne aztán egy szemöldök csipesszel kitéped .nagyon fog fájni .
2018. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Párakötés.

Kend be vékonyan valami krémmel, erre enyhén ecetes vizes vattakorong vagy gézlap, teljesen fedd be valamivel (nejlonzacskó darabja, folpack), és hagyd így 12 órát.

2018. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap aztataz utan kivagtam a korom sarkat. Nagyon fajt de kivagtam..szoval mar nincs ott a koron de a ftulladas megsem ment lejjebb
2018. márc. 18. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!