Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Begyulladt a nagylábujjam....

Begyulladt a nagylábujjam. Kivágtam már a körmömet nagyon sokat. és ki is vágom folyamatosan de begyullad mindig. Elsösorban házi praktikák érdekelnének. Mi jó erre?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rá párakötést.
2017. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre csak a sebész jó. Elmész a helyi sebészetre, a sebész ott helyben, kisműtétben, helyi injekciós érzéstelenítésben kivágja, és onnantól jó lesz. Ha visszanő ugyanúgy, akkor vagy elmész másik sebészhez, vagy ugyanahhoz addig, amíg jó nem lesz.

Te meg magadnak ne vágd ki a sarkát, attól jön létre a körömszélbenövés. Hagyd sarkosra.


Nekem is volt ilyen, mindkét nagylábujjamon; az egyiken megműtötték legalább tízszer, mire jó lett; a másikon egyszer elég volt. És persze azóta nem vágom ki a sarkát.

2017. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkabb menj el a sebészetre. Ha kamillateába áztatod egy kicsit attól lehet lentebb megy a gyulladás
2017. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent.Meglátogatom akkor a sebészetet.Bár ami itt nálunk van..borzalmas.
2017. máj. 28. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Gentamicin Wagner kenőcs nekem elmulasztotta a gyulladást 2-3 nap alatt.
2017. máj. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a paradicsomkötést ajánlom. Éjszakára a gyulladt terültre helyezel mondjuk egy fél koktélparadicsomot, majd gézzel körbetekered, felkapsz egy zoknit és éjszaka így alszol. Gyönyörűen leszívja a gyulladást, hidd el egy csodaszer (személyes tapasztalat). Veszíteni valód nincs azzal, ha kipróbálod. Jobbulást!
2017. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!