Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A VOLL-mérés hiteles? Olyasmit...

A VOLL-mérés hiteles? Olyasmit mutatott ki nekem, amire egyáltalán nem gondoltam, nincs is panaszom. Érdemes kivizsgáltatom a mérés szerinti gyanút?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Majd biztos jönnek olyanok is, akik szerint lehet hinni a biorezonanciának, mert a nagybácsikájuk fül lekonyulását meg ujjbegy kérgesedését is kimutatta, pedig az orvosok nem találtak semmit, de én nem hiszek benne.

Azért is óvatos lennék vele, mert hallottam már olyan esetet, hogy megállapították a delikvensnél x betegséget, amire persze rögtön volt gyógyszerük is. 60.000 Ft-ért. :)

2018. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is fenntartásaim vannak, de: az a kérdés, hogy ez a Voll-módszer tudományosan elismert-e? Ki tud erről többet?
2018. márc. 22. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!