Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki kért már segítséget...

Valaki kért már segítséget Kucserka Éva médiumtól egészségügyi probléma miatt?

Figyelt kérdés

Hatásosan segített?

Vélemény róla?


2018. márc. 28. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ajánlatos orvoshoz fordulni, inkább legalább a problémádat tudd.
2018. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem inkább orvoshoz kéne fordulni? Szerintem ez a médium egy emberen tud segíteni. Önmagán!!! A hiszékenység vámszedői.
2018. ápr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az orvosok nem tudják a bajt.. nem látnak semmit.. mintavétel negatív. Sok orvosnál járt már...
2018. ápr. 11. 11:44
 4/5 Milibindi válasza:

Ne menj hozzá!!! Én kétszer voltam nála sajnos. Nekem ezt a nőt nagyon ajánlották, egy barátnőmmel mentünk el. Már akkor sem stim minden, de a barátnőm el akart menni még egyszer és és belementem.

Hát mindennek az ellenkezőjét mondta. Pl egy pasira először,hogy nincs benne az életutamba másodjára 2-3 éve összejöttünk volna... Egyetem nincs benne az életutamba legyek állatorvosi aszisztens ( ha ki akarnék idegileg készülni biztos tennék egy próbát) ,neakarjak egyetemre menni stb másodjára 2-3 éve oda kéne járjak. A cicámra azt mondta, hogy mentett volt mire közöltem nálam született kitalálta akkor valaki hibázott az állatorvos félrekezelte... Na igen ilyesmiket is szerettem volna megtudni, de így rákenés. 42 nap után voltam másodjára anyám halála után , és láss csodát azonnal ott vokt még "erőszakos" is volt állítólag. A barátnőmnek azt üzente milyen kár, hogy bem iszogatott vele. Anyám soha egy kortyot nem ivott... A barátnőm nsgypapája azt üzenete a mamájának : k.. ja be. A külsőmet kritizálra, közölte ezzel a külsővel nem lesz pasim. Apám halálával ijesztgetett , akit nagy nehezen elrugdostam a kardiológiára, nyilván sz okot nem mondtam meg. A vérnyomás magas az stimmelt, de hál Istennek a szíve rendben. Ez a legdurvább.

Nála minden 2-3 hónap vagy év.

Barátnőmnek azt mondta nem ingatlanossal adja el a lakást, hát de! Nekem fellendül az érzelmi életem márciusba. Hát azóta is lendül...

Első alkalommal jön a munkahelyemen a nagy balhé, másodjára engem ott szeretnek.

Ami a legszörnyűbb, hogy még mindig róla beszélünk és kivagyunk, hogy hogy mehettünk el hozzá főleg másodjára!

2018. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes, kolléganőm elment hozzá,50 perc beszélgetést rögzitett és mindent elmondott, csak a születési dátumot kérte el, szerintem a múltat tudja jól megmondani a jövőt csak kikövetkeztetni próbálja,ráadásul a jövő képlékeny nagyon.Ő médium nem látnok !
2018. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!