Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Piros mindig az arcbőröm, de...

Piros mindig az arcbőröm, de nem pöttyökbe és csak az arcomon, nem fáj meg semmi de nagyon zavaró valakinek valami tippje? 15/F

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Létezik egy vizsgálat porphirinre. Gyűjtött vizeletből nézik. A porphirinuria egy betegség féle, gyógyszerrel kezelhető.

Általában attól piros az arc, hogy vékony a bőr és átlátszanak a hajszálerek.

Nekem is piros az arcom ki lettem vizsgálva és nincs ez a betegségem. Mások meg sápadtak. Ez van, sose legyen nagyobb bajod

2018. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi😉
2018. ápr. 15. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg rosacea?
2018. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem tudom, hogy az eleve piros arcbőrre is hatásos, de én pattanásos voltam és miután elmúlt ez a korszakom, akkor maradtak utánuk piros foltok, amikre enyhén citromlevet raktam vattával.

Fontos, hogy tényleg csak keveset rakj az arcodra, és olyan citrom levet, amit te magad facsartál ki egy citromból.

Nekem a foltokra hatásos volt, nem tudom biztosra, hogy a te problémádra is jó lesz e, de szerintem megéri kipróbálni.

Elvileg hatnia kell, mert a citrom sav fehérítő hatású.

2018. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Libers Pertz ***** válasza:
Mérd meg a vérnyomásod, mindig piros arc lehet magas vérnyomás jele az meg nagyon nem játék!!! Bár ennyi idősen remélhetőleg nincs ilyen bajod.
2018. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A vérnyomás még el tudom képzelni, megpróbálom a citromosat hátha sikerül
2018. ápr. 26. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ilyen?

[link]

2018. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!