Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ez a magneto500 talpbetét...

Ez a magneto500 talpbetét tényleg olyan jó, amilyennek írják vagy ez is csak áverés?

Figyelt kérdés
Pár ezerért megvenném lutrira is, de 13000-ért nem.
2018. máj. 3. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy milyen ez a magneto 500, de ha mágneses talpbetétet akarsz a töredéke árért kipróbálni, akkor válogass itt: [link]

((Én használtam régen olcsót talán még 1500-ba sem került, és jó volt.))

2018. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én érdeklődtem mostanában. Kérdésemre, hogy hány Gauss erősségű, azt válaszolták, hogy kétféle van, 5OO és 900 Gauss. A 9OO-as az már nem 10-11-12.OOO.- ám, hanem kb. 18.000.- Ft-ba! Tegnap vettem Vivamax de lux mágneses talpbetétet 880 gauss erősségű. (Mindössze 2.990.- Ft-ért!!!). Ma már be is tettem a papucsomba, mert abba is jó. Még nem tudom, hogy mire és mennyire fog használni (remélem fog!!!), de az már biztos, hogy kényelmes, jónak tűnik, és pénztárca barát termék igen korrekt áron, nem pedig egyike a pénzbeszedős "gyógy" termékeknek!
2019. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!