Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A kineziologus tapasz tenyleg...

A kineziologus tapasz tenyleg segitget lagyekserv gyogyitasanal? Az igaz lehet, hogy a hasfal kepes osszeforrni 6-8 het ragasztas utan?

Figyelt kérdés
Hallottatok mar ilyet? Mutet nelkuli gyogyulast?
2018. máj. 5. 20:30
 1/9 horex ***** válasza:

Baromság!

Ennyire azért tisztába kellene lenni az emberi szervezettel

Lágyéksérv a hasfal/izmok vékonyodása, gyengülése és a belek nyomulnak kifelé.

Extrém esetben kiszakad, akkor van kizáródott sérv, persze nem nyílt , de a bőr alatt

Ezt semmiféle szalag nem gyóygitja vissza

Egyszerű műtét, meg kell csináltatni.

Már másnap képes a beteg felkelni, még ha sziszegve is

2018. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tévedsz #1 es. Még aznap felkeltenek, és sétálni kell. Másnap reggel már hazamész.
2018. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor irnatok picit a mutet utani gyogyulasrol? Mennyi ido es mennyire fajdalmas?
2018. máj. 7. 15:50
 4/9 horex ***** válasza:

#2

Miért tévednék, amikor átestem rajta?!

Tény hogy felkeltem pisilni, de semmi kényszer nem volt benne. Igen másnap akartak hazaküldeni, de "kisírtam még egy napot, mert én nyüzüge vagyok :)

2018. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 horex ***** válasza:

#3

Pár napig nyűgös a felkelés mert húzódik a seb, de nem veszélyes

Aztán 10 vérhigitó injekció a hasi bőrbe otthon

Na ez ciki volt. EL is mentem a körzetihez hogy én ezt nem tudom

Mutogatta hogy kell, odatartottam a hasamhoz de nem mertem benyomni. Aztán meglökte a kezem és annyi

A többit már benyomtam magamnak naponta

Talán 10 nap után volt varratszedés, az is semmi

Lehetett választani altatás vagy gerinc érzéstelenités között

Altatást választottam, mert gerinc után 24 óra fekvés kellett volna, azt meg nem szeressem

Szoval nyugi, ne varázstapasszal próbálkozz, vágjál bele

2018. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En is nagyon nyuzuge vagyok, ezért is kérdezem. Hány nap után volt elviselheto a fájdalom? Engem hetfon mutenek, kedd reggel haza kell jönnöm.
2018. máj. 8. 14:27
 7/9 horex ***** válasza:

#6


Műthetnek hétfőn délután is, akkor tuti nem engednek haza másnap. Minimum 2 napig ottmaradnék.

Eléggé vánszorgós a mászkálás, emlékeim szerint, egy hétig.

Olyan ágyat próbálj "szerezni" a kórházban amiröl az egészséges oldaladdal tudsz elöbb felállni. Kevésbé fáj így az első napokban

Hidd el nem egy nagy durranás


Kiszedték korábban az epekövemet is. Lógott a cső belőlem. Na abba belehalok amikor azt kihúzzák, gondoltam. Aztán semmit nem éreztem

2018. máj. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy napos sebeszeti eljaras kereteben csinaljak, tehat tuti kidobnak masnap reggel. Egyszeruen rettegek az egesztol, nem tudom, mi van velem. Napok ota 3-4 orakat alszom.
2018. máj. 9. 13:40
 9/9 horex ***** válasza:

Nyugodj meg, nem úgy van. Biztos hogy adnak még egy napot ha mondod hogy neked még fáj és csak csoszogni tudsz

Az egynapos nem jelenti azt hogy ténylegesen egy napig vagy bent.

Minden ember más, máképp gyógyul

Szoktam mondani, ezek szervízbajok, mint az autónál. Vannak sajnos olyan esetek is amikor hetekig hónapokig kórházban fekszenek

Inkább lásd a jó felét

Bemész, megoldják a gondod aztán lábadozol otthon

Nyugi!

2018. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!