Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szúnyogcsípés. Normális ez?...

Szúnyogcsípés. Normális ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel ballagást tartottunk és errefelé még nem permeteztek, hiába fújtam be magam, minden másodperben ütögettem magam annyira csípkedtek a szúnyogok, éjjel is mikor aludtam, mintha kiütéses lenne, de ez még oké, mert ettől nem lesz semmi bajom. de ha leülök vagy valamihez hozzáérek elkezdenek viszketni és mivel annyit vakarom mert tele vagyok szúnyogcsípéssel, megjelentek pici vörös pöttyök a csípések mellett, amik nagyon égnek. anyukám holnap gyógyszertárba fog venni valami krémet mert komolyan úgy viszket mindenem mintha bárányhimlős lennék, de ez valakivel előfordult még ezek a pici pöttyök? vagy annak lehet nincs is köze a szúnyogcsípéshez? nem zavarnak csak egyrészt ha vakarom vagy hideg éri akkor elkezdd égni, másrészt csúnyák. előre is köszi


14/L


2010. jún. 14. 01:17
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi, rossz témakörbe írtam.
2010. jún. 14. 01:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem egyszer megcsipett szunyog, kb osszesen 3 szunyogcsipes volt rajtam, de kb 3 nap utan elkezdett durvulni, mindegy a vege az lett, hogy korhazba kerultem, mert valami fertozott "vadszunyog" csipett meg, szoval sztem gyorsan menj el az orvoshoz.

En kb 3 hetet voltam korhazban, mert a borom a husig lejott mindket labamrol (mint a lepra!) pedig nem is vakartam!

Rettenetes volt, ugyhogy en javaslom az orvost!!!!

2010. jún. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
úristen...az tényleg elég vad szunyog lehetett...
2010. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kisebb koromban nekem is piros pöttyös volt, de aztán elmúlt.
2013. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!