Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szúnyogcsípés elleni jó sprét...

Kyngah kérdése:

Szúnyogcsípés elleni jó sprét vagy kenőcsőt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Kis korom óta ha megcsíp egy szúnyog bedagadok tőle most 17 éves vagyok s semmit nem változott a dolog sőt csak rosszabb a bőröm nagyon érzékeny típusú
2011. aug. 23. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig feldagad, elég félelmetesen nézek ki, de nekem a fenistil mindig segít, főleg mivel mi hűtőben tároljuk, hűsít és utána nem lesz feldagadva:)
2011. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a Fenistilt akartam ajánlani :) Nekem is elég gáz néha. Van, hogy lilul-pirul, minden színben játszik, van, hogy dagad. Na és persze a kettő kombinációja. :) Ha a csípés után rögtön bekened, többször is, akkor elég jó a hatásfoka. Nyáron nálam alapfelszerelés :)
2011. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltuk a fenistilt s nem ért semmit :( igaz akkor még kicsi voltam .. hát megpróbálom hátha most már használ de . . ha kicsi koromba nem ért semmit nem hiszem , hogy most fog :S de azért köszíí
2011. aug. 24. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!