Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen technikákkal dolgozik...

Milyen technikákkal dolgozik egy csontkovács?

Figyelt kérdés

Többszörös porckorong sérülésem van, az egyik ki is csúszott oldalra és nyomja az egyik idegszálat. Emiatt sántítok, és mára már állandó lett a derékfájásom is.

Lehet, hogy műtét lesz a vége, de hallottam már sikertörténetet csontkovácsokról is.

Mekkora lehet a kockázata egy ilyen próbálkozásnak?



2018. máj. 7. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Csak annyi a kockázat hogy le is bénulhatsz egy rosszul kezelt, nem jól végzett masszirozástól.

Már pedig olyan nincs hogy jó csontkovács.

Ez mind egy nagy csalás , kuruzslás.

2018. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gerincsérvvel többféle csontkovácsnál jártam már az évek alatt, de csak egyetlenegyet ajánlok, az ABC csontkovácsolást. Ha tudsz angolul a youtube-on vannak demo videók.

Pont ez volt a problémám, mint neked, és ő azonnal helyesen diagnosztizált és pont annyit segitett, amennyit igért. És a módszer biztonságos és fájdalommentes.

2018. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem lettem bátrabb lehet, hogy maradok az idegsebész mellett. Akinél voltam arról eddig csak jót hallottam
2018. máj. 8. 07:09
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Én is nagyon féltem a műtéttől, de mikor nem volt más választás meg kellett csinálni. Én nekem nagyon jó lett, szinte semmi problémám azóta.

Bár sok emberrel beszéltem azóta és mindenki meg van elégedve a műtét utáni állapotáról.

2018. máj. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig sok emberrel beszéltem aki sajnos egyáltalán nincs megelégedve, de ha meg is volt, visszatért a probléma feljebb vagy lejjebb. Csontkovács kerülendő, manuálterapeuta segíthet valamint a kitartó gyógytorna.
2018. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!