Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Menjek el csontkovácshoz?...

Menjek el csontkovácshoz? (recseg, ropog mindenem)

Figyelt kérdés
Sokat ülés miatt fáj a nyakam,gerincem,derekam.Ha kiropogtatatom akkor a fájdalom egy kis időre elmúlik de van mikor nem sikerül kiroppantani a nyakam és nagyon fáj. Tudom,hogy a ropogtatás nem egészséges de nem tudok jobb megoldást. Tancsácsok? Köszi!

2018. febr. 24. 16:40
 1/2 exelant válasza:
Elmehetsz csontkovácshoz, csak kicsit óvatosan. Nem egy sztorit hallottam már, név nélkül csontkovácsokról, hogy oly nagyon jól el akarták végezni kiropogtatós-kimozdítós munkájukat, hogy eltörték a kezelt ügyfél nyakát , lengőbordáit, lábujjait, s akinél nyaknál hibázott a csontkovács, az az ember nyaktól lefelé le is bénult. Gerincsérvnél is vigyázni kell, mert azt is szétcincálhatja-azaz kipukkaszthatja a csontkovács, de akár egy masszőr is, ha te tudatlanul csak hát vagy derékfájdalommal mégy el ezekhez az emberekhez, ők meg mivel nagyon jó munkát akarnak végezni, s csodát akarnak szinte művelni, pont hogy a másik végletet érik el, s mehetsz is egy jól kidurrantott gerincsérvvel / porckorong sérvvel a műtőbe. Erről is sajnos nem egy történetet hallottam már. Mondhatnám , hogy megbízható, jó szakemberhez menj, de sajnos mindenki hibázhat. Ha el is mégy valakihez, saját felelősségedre menj el hozzá, utána ha valami baj történne, ne csak az a szakember legyen a hibás. Ő is direktben nem akarhat neked rosszat, hisz érdeke, hogy jó munkát végezzen, s te visszajáró ügyfele légy, esetleg tovább is ajánld őt, de sajnos mint minden embernél, ott is akadhatnak be olykor hibák, s itt most nem mással , mint a saját testeddel játszol. Igaz , akkor orvoshoz se mehetne az ember soha, ha ettől tart, az orvosok is sajnos követnek el műhibát, ők is kezelnek félre akarva akaratlan is betegeket, s aztán ott is megtörténik a gond. Elmehetsz csontkovácshoz, de ha valami nagyon fáj a kezelés alatt, inkább szólj, hogy ez már a határ, nehogy már ha túlkezelés állna fenn, akkor kárt tegyen benned, kontrolláld kicsit a munkáját, te is mennyit bírsz, nem mindig a legfájdalmasabb kezelés a legjobb kezelés.
2018. febr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előttem levőnek teljes mértékben igaza van. Én megcsinálom neked szívesen , baráti alapon de nem hinném hogy egy városban élünk bocsánat. Mihamarabbi gyógyulást kívánok
2018. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!