Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Normális, hogy májusban fáj a...

Normális, hogy májusban fáj a torkom? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Ittam gyümölcslevet, mart mint a pi*csa, vettem be strepsils-t, attól kicsit jobb lett. Mit ne egyek/igyak, amik tovább fokoznák a fájdalmat? Tudom, lehet sós vízzel is öblögetni, de azt biztos nem fogom, mert hánytam már el magam emiatt. Mi tévő legyek?
2018. máj. 10. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kibírod így 3 hétig, akkor már júniusban fog fájni a torkod.

Egyébként szoba hőmérsékletű limonádé javallott rá, illetve amit a háziorvosod mond.

2018. máj. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj, ha ez vigasztal :)

Én ma gyógyteákat ittam mézzel (kamilla, zsálya, lándzsás útifű), reggelhez képest javult kicsit, de még érzem, amikor nyelek. Nemrég ittam limonádét (valódi citrom levével). Holnap tutira főzök húslevest, az mindig bejön ilyenekre.

Én ma még pirítóst is ettem, pedig az elég karcolós. Igazából nekem mindegy, mit eszek, mert mindentől fáj, és nehéz nyelnem.

2018. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na, ma reggelre el is múlt, ennyi volt. 1 napos torokgyuszi... Azért ettem sok húslevest, biztos ami tuti :)

2-es

2018. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"egynapos torokgyuszi" NINCS. Remélem, csak iróniának szántad. :)
2018. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A torokfájásom tényleg elmúlt, nem vicceltem. Egyéb enyhe náthás tünetek még maradtak, de ennyi.
2018. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!