Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sokáig fogyasztottam marihuáná...

Sokáig fogyasztottam marihuánát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nem fogyasztom de megváltoztatta a tudatomat meg már nem úgy érzem magam, mint régen. Mit tehetnék? Jaa meg kimerült vagyok. Olyan legyek, mint rég. Szerintetek?? Ötletek? Tanácsokat köszönöm. Szexuális életet sem élek meg nem sportólok. Lehet az a baj? 27 f
2018. máj. 25. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Motiválatlan vagyok az életre is.
2018. máj. 25. 20:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta nem fogyasztod?
2018. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb. Egy- Kettô hónap között nem élek vele.
2018. máj. 25. 22:08
 4/6 szenes43 ***** válasza:
Miért csodálkozol ezen? Egy ideig mindig felspannoltad magad és most megvonod minden átmenet nélkül a szervezetedtől. Lelombozódsz az a minimum azért mennek kórházba a leszokni szándékozók mert ott a dokik gyógyszerrel segítenek elviselni az elvonási tüneteket. Azt nem tudom mennyi ideig fogyasztottad,de lefogadom hogy valamilyen mértékben roncsolta a személyiségedet amit te tudatnak vélsz.
2018. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És a személyissegem lehet olyan, mint rég? Vagy tőrődjek bele ebbe az állapotba? A tudatom olyan, hogy nem tudok felfogni dolgokat meg ilyenek, de változtatni szeretnék mivel tudom így nem érhetem el a céljaimat. Mondjuk mivel tudnàm fejleszteni magam ebbe az állapotba? Mert úgy érzem könnyen ki is hasznàlhatnak mivel elvesztettem azt az értéket is. Úgy hallottam a sport jót tenne meg sok könyv olvasás. Szerintetek?
2018. máj. 26. 21:01
 6/6 szenes43 ***** válasza:
Saját példám:tök alkoholista voltam,okot hozhatnák fel rá (albérlet,gyerek,nyomor stb.) Mikor abbahagytam egy hatalmas belső üresség volt benne. Gépiesen végeztem a napi munkám,terves semmi a jövőre nézve.Csak voltam. Szerencsére a munkahelyemen volt egy felmérés az üzemágon belül és fennakadtam a rostán. Vetélkedőt szerveztek a 14 üzemág között. A téma lényegtelen. Vállaltam,elsők lettünk.
2018. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!