Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vért szeretnék adni, de kb...

Vért szeretnék adni, de kb egy hónapja marihuánát fogyasztottam. Lehetséges-e a véradás, és van-e bármi jogi következménye ha a véremben (ha van ) a THC-t kimutatják?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Mivel tiltott ezért jah. Lenne jogi következménye!
2017. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De kimutatható?
2017. márc. 16. 10:43
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Drogos ne adjon vért. Ennyi.
2017. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Én véradóban dolgozom asszisztensként.Kérlek hogy így ne adj vért!Nem mutatható ki a véredből de ezt mindenkinek a kitöltési kérdőívnél kell megválaszolni hogy éltél e bármilyen droggal.Innentől mindenkinek a lelkiismeretére van bízva.Azt fontos tudni hogy pici babák is kapják a te véredet és gondold el mit művelne velük ebben az esetben a tőled kapott vér.Mert sajnos mindent kiszűrni sem tudnak a vérből a nagylaborban!
2017. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok drogos , egy hónapja szívtam el , egy db cigit amiben nagyon kevés volt , de a kérdés az volt hogy mennyi időn belül ürül ki a vérből?
2017. márc. 16. 11:43
 6/12 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt hogy adhatsz e így vért...

Nem adhatsz!Leírtam részletesen hogy miért nem!Hetek alatt ürül ki a vérből és nem tudthatod amit elszívtál mennyire volt koncentrált!Rendes tőled hogy vért szeretnél adni de így várj vele pár hónapot!

2017. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Hol tart a világ... Lenne lelkiismereted úgy vért adni, hogy kábítószerezt? Képzeld el ha pont egy kisgyereknek adnák a véredet... nem semmi.
2017. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

"Hol tart a világ... Lenne lelkiismereted úgy vért adni, hogy kábítószerezt?" - úgy tűnik, hogy nem, pont azért tette fel a kérdést.


Ahogy írták, nem mutatják ki, és ha kimutatnák is, nem lenne jogi következménye. Az egészségügynek drogfogyasztóknál nincs jelentési kötelezettsége a rendőrség felé. (Ha lenne, akkor a droghasználók legtöbbször elkerülnék az egészségügyi ellátást.)

2017. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Itt mindenki tévhitben van a marihuanarol...emberek,ez a növény ártalmatlan,az alkohol is több kárt okoz a szervezetben hosszú távon mint a rendszeres fű fogyasztás...olvassátok el ezt az oldalt,minden le van írva levezetve részletesen,tényekkel alátámasztva:

weedforhungary.webnode.hu

2017. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
#9: A drogfüggés egyik jele a szer mentegetése, dicsőítése, ártalmatlan vagy egészséges voltának bizonygatása.
2017. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!