Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kaptam egy sárga fényű Bioptro...

Kaptam egy sárga fényű Bioptron lámpát. Nincsenek rajta más színek, csak ez. Hogyan kell használni, többi lent?

Figyelt kérdés
Mivel elég érzékeny, rozaceás a bőröm, és javulást szeretnék elérni, nem roszabbodást, az a kérdésem, hogyan használhatom az arcomra, milyen távolságból, illetve hány percig? Ajánlott ez a sárga fény ilyen jellegű bőrproblémára?

2018. jún. 4. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a meleg fény nem jó rá, még jobban izgatja.

Nekem van Bioptron lámpám, színterápia is van hozzá, abban van kék és zöld szín is a sárga helyett, ezek a hideg színek jobbak gyulladásos dolgokra, bár én leginkább torok és fejfájásra, arcüreggyulladásra, náthára szoktam használni, illetve az ízületeimre.

2018. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2018. jún. 4. 19:42
 3/4 szenes43 ***** válasza:
Eredetileg csak sárga fényű lencsével hozták forgalomba a bioptron lámpát. Nyugodtan világítsd meg az arcod kb. 2 csengetésig 6cm.távolságból de a szed csukd be. 2 percenként csenget a lámpa de 2-3 megvilágítás egyszerre elég. Többször is csinálhatod naponta. A sárga fény is csak langyos,hiszen a sebeket világítják meg vele. A színkollekció mint melléklet későbbi kiegészítő és igazából színgyógyászati ismeretekkel lehet szép eredményt elérni. Kíváncsi lennék a lámpa feltalálóját (M.M.) megkérdezték e róla. Alaposan tisztítsd meg az arcod bevilágítás előtt.
2018. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szenes43 ***** válasza:
* szemed csukd be.... jav.
2018. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!