Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Bioptron lámpánál sárga,...

A Bioptron lámpánál sárga, vagy indigólila jó a gyulladásra? Homloküreg? Vesegyulladás?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A bioptron lámpát felejtsd el, olyan fain rákot okoz, hogy csak na. Nem hazudok vagy másféle terméket akarok neked eladni vagy ilyesmi, olvass utána, tényleg rákot okoz.
2010. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem találom a kiskönyvet, de a lányom a kék színt mondja. Ha nagyon bizonytalanok vagyunk valaminél, az alapszínt szoktuk használni.

Nem hallottam még a rákkeltő hatásáról, eddig mindenkitől pozitív véleményeket hallottam. Nekem is évek óta megvan, a színterápiával, előtte a barátnőmtől kértük kölcsön, de neki nem voltak meg a színek, és maga az alap is használ, csak tovább kell kezelni a felületet.

2010. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, kiegészíteném az előbb írtakat: ami most a rák ellen hatásosnak bizonyul, a teljes testfelületen végezhető fényterápia, ugyanennek a hölgynek, a Bioptron lámpa továbbfejlesztésével készült találmánya. Ugyanezen az elven működik, csak akkora, mint egy fekvő szolárium. A rák ellen. Akkor hogy lehetne rákkeltő?
2010. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondja már meg valaki, hogy mégis, hogy a fenébe képes a fény átmenni a csonton, be a homloküregbe és ott gyulladást csökkenteni?!


Illetve, hogy a vesééig, melyik fény képes eljutni? Mert elég mélyen van...


Ez a lámpa kb. annyira hatásos, mintha táltoshoz mennél, aki leveszi rólad a rossz szellemeket. Egyedül a bőrbetegségekre tudom elképzelni, hogy használhat, de másra kizárt...

2010. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ
2010. okt. 10. 10:58
 6/6 anonim válasza:

Több mint 10 éve használja az egész család, viszonylag

rendszeresen, senki nem lett rákos. Egyébként ezt most hallom először, hogy a polarizált fény rákot okoz, majd utánanézek.

2010. okt. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!