Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha idegesebb vagyok és nem...

Ha idegesebb vagyok és nem tudok elaludni milyen teát érdemes inni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Citromfű tea :)
2018. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A citromfő teát már próbáltam, megnyugtat ugyan, de az elalvásban nem segített.
2018. szept. 22. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Teát elalvás előtt? Semmilyet. Ebéd után bármilyen tea jó, mert javítja a közérzetet, de utána már semmilyen élénkítő ital nem javasolt.
2018. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a galagonya teát.
2018. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
macskagyökér főzetet esetleg kombinálva citromfű & kevés orbáncfű teával
2018. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

A "rendes" teát (zöld, fehér, fekete) valóban kerülni kell, de növényi teát bármikor lehet inni, az nem élénkít.


Elalváshoz nekem személy szerint a levendula-kamilla-menta mix vált be, de van, aki a zsályára esküszik. Ez a négy növény nagyon jó nyugtató, szóval kísérletezhetsz, melyik hogy ízlik a legjobban. (Mert ugye ha valami nem ízlik és lenyomod, attól nem lesz könnyebb az elalvás)

Ha édesen iszod a teát semmiképp ne cukorral idd hanem valami glükózmentes természetes édesítőserrel, mert a cukor felnyomja az inzulin szintedet és nem fogsz tudni rendesen pihenni.

2018. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen magas az esélye, hogy valamilyen lappangó emésztési probléma lehet a háttérben. Akár tejfehérje vagy állati fehérje lebontási zavar. Ki lehet próbálni módszeresen az elhagyásukat, de később érdemes kideríteni, hogy mitől tüntek el ezek emésztési képességei (bizonyos fémek és vagy vitaminok hiánya)
2018. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sameriakis válasza:
Nekem a citromfű+pici menta nagyon bevált.Ezeket a teákat szerintem is ihatod nyugodtan este,hiszen nyugtató teák. Ezekbe általában nem szoktak ízesítőt tenni,a saját aromájuk elég. De ez egyéni gusztus dolga.
2018. szept. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bazsalikom tea. Én attól olyan jókat alszom.. ha nincs a kertben friss akkor jó ha veszel egy teáskanállal a fűszeresből, leforrázod hagyod állni 15 percet lefedve és kész
2018. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fidelkasztro válasza:
A kankalin tea nagyon jo ,de ki kell probálni a hazi mézet (nem müméz) Olgy fel egy csapot evökanál mézet egy pohár langyos vizben és lefekvéskor kortyoktasd el .Nézd csak meg ,a pohárbol nem fogy ki és te màr aludni foksz tölle.Érdemes kiprobálni!
2018. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!