Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a legjobb pikkelysömörre?

Mi a legjobb pikkelysömörre?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Holt-tengeri iszapot keress.
2010. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a téma engem is érdekelne. Szegény mamámnak van, és nagyon sajnálom, annyit szenved miatta. Többször nézegettem már itt a neten, de még nem találtam jó megoldás.

Tegnapelőtt a méz-fahéj kombinácóról olvastam, ide másolom (mi még nem próbáltuk):

A méz-fahéj páros gyógyítja az ekcémát, az övsömört és a bőrfertőzés minden formáját.

Talán segít. Sok sikert !!!

2010. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász vagy immunológus. Nagyon hatásos kezelések vannak már.
2010. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az eredeti Tahitian Noni bioaktiv ital szabalyozza az immunrendszert, igy hatasos autoimmun betegsegek eseteben, igy a pikkelysomor eseteben is.
2010. jún. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vmelyik mostani blikkben volt erről szó keress rá v e-heti vagy múlt heti nem tudom pontosan..
2010. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm mondta, hogy neki a halolaj kapszula nagyon jó.
2010. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 manóóó89 válasza:

Üdv!

Nekem ami nagyon bejött az a Diprosalic kenőcs,viszont csak receptre adják,ez mellett B-komplex vitamin,szelén tabletta és halolaj kapszula.Ja és ez mellett szoláriumba jártam,ezt az orvosom ajánlotta,3 hónap alatt tünetmentes lett a pikkelysömöröm.Most,hogy süt a nap,persze napozni szoktam.Volt egy időszak még ezek előtt,amikor nagyon elfajultak a tünetek,az egész testem sebes volt,akkor kaptam egy szteroidos gyógyszert,de ezt csak a végső esetben szabad,nagyon tönkrevágta a testem.Van néhány étel is amikről le kell mondani,vagy nem szabad annyit fogyasztani belőle,neten utána tudsz nézni.4 éve tünetmentes vagyok,de elmúlni sosem fog,viszont akár életed végéig tarthatod a tünetmentességet.Ami még fontos,kerülni kell a stresszes helyzeteket,vagy megtanulni nyugodtan kezelni,mert ez igazából egy idegi alapon megjelenő betegség,rámehet az izületekre érzékszervekre is.

2011. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!