Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért nem tudom mozgatni a...

Miért nem tudom mozgatni a fülemet?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek akarod mozgatni?
2018. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2018. nov. 4. 12:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tudja. Én sem, de ismerek olyat, aki igen.
2018. nov. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ozul15 válasza:
100%
Én tudom mozgatni, de csak a balt (ez nem vicc).
2018. nov. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kesz.sari ***** válasza:
100%

Én tudom mozgatni mind a kettőt. Elvileg mindenkinek van ott izma, de nem mindenki tudja használni. Olyan mint a szemöldök felhúzás. Valaki többet használja, valaki kevesebbet. Én már kiskoromban is tudtam mozgatni, aztán mivel nem használtam pár évig

( mert ugye nem alapfeltétel a mindennapokban) ezért mikor megint meg akartam mozgatni, nagyon nehezen ment. Merthogy az izom amit nem használunk, elsorvad.

Ha szeretnéd mozgatni a füleidet, én azt tanácsolom, hogy állj a tükör elé, és próbálkozz, amíg nem sikerül. Ha eleget eddzed azt az izmot, majd sikerül. :)

2018. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért, nincs kezed ?
2018. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kajlanyúl válasza:
Szereted a vizilovakat,mi ? :) Mindenkinek kell egy szuperkepesseg,a tied nem ez,engedd el :)
2018. nov. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 De La Cruse ***** válasza:
Hogyhogy nem tudod mozgatni?
2018. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fülmozgató izmaid csak nyomokban találhatók meg, eltávolodtál az állatvilágtól.
2018. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Amikor annak idején biológiából tanultuk, hogy vannak ilyen atavisztikus bélyegek - visszaütés az állatvilágra -, mint a fülmozgatás, elkezdtem mozgatni és mozgott, de csak a bal fülem. Van, akinél ez megmaradt, ugyanúgy, mint vannak ismerőseim, akiknek tekintélyes szőrös anyajegyeik vannak, mint egy állati bőrdarab. Kérdezik, hogy oszt hogy mozgatom. Hogy? Azt meg tudod mondani, hogy hogy mozgatod a kezed? A fülmozgató izmomat mozgatom!
2018. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!