Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szorongás ellen melyik gyógynö...

Szorongás ellen melyik gyógynövényes készítményt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Éppen a Bioheal Valeriana Komplex kapszulát nézegetem,amiben macskagyökér, komló, golgota virág van.

Elvileg ezek mind szorongáscsökkentők,de a leírásban csak alvászavarokra ajánlja, sőt úgy is írja, hogy alvás előtt egy órával vegye be.


Én olyan készítményt keresek, ami napközben nem szedál le, nem álmosít, csak ellazít.


Rengeteg fajta van ezekből ahogy elnézem, több variációban. Ki mit ajánlana?


(Vitaking B-complexet szedek jelenleg, de még szeretnék valamit mellé ami kifejezetten a szorongásra is hatna, mert elhatalmasodott rajtam, gondot jelent autóba ülni és tömegközlekedni is. Nem vagyok gyógyszerpárti.)


Köszönöm!



2018. nov. 6. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak egy Magyarországon illegális gyógynövény tudna rajtad segíteni. Ezek sem rosszak, amiket felsoroltál, de csak enyhe tünetekre jók.
2018. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A problémát az se oldaná meg, ugyan úgy csak a tüneteteket csökkentené... :)
2018. nov. 7. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!