Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógynövényes teák,...

Milyen gyógynövényes teák, tabletták, kapszulák stb. a beváltak erős szorongás ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon vészes már a helyzet. Képtelen vagyok leküzdeni és egyre jobban elnyel engem. Ehhez kényszeres gondolatok társulnak és egyre súlyosabb depresszió. Emellett érzem, hogy környezetváltásra lenne szükségem, de benne ragadtam egy olyan kapcsolatban, ahol csak én oldok meg mindent, amihez gondolkozni kell. Párom folyamatosan elkölti a pénzünket, kölcsönt is vettünk már fel költözésre, de elverte az egészet és tagadja. Tudom, hogy le kellene lépnem, de nem merek és nem is tudok kitől segítséget kérni. Ha nem enyhítek valahogy a mentális gondjaimon örökre ebben fogok ragadni. Gyógyszert semmiképpen nem fogok szedni.
2017. dec. 21. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyógynövényre lenne szükséged, hanem kilépni ebből az egészből. A te szorongásod nem céltalan, hanem komoly oka van, és az oki terápia a saját lábadra állás. Ezen semmilyen csodaszer nem fog segíteni.


Ahhoz esetleg kérhetsz segítséget pszichológustól, hogy ezt a függő személyiséget uralni tudd.

2017. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyógynövényes cuccok hatása nagyjából a PEZ cukorkáéval egyenlőek...
2017. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyógynövényes témák hatása = egy pohár víz+ C vitamin. Nem kéne örökké gyógyszert szedned, amiket amúgy én sem pártolok, de addig segítenének, amíg ki tudsz lépni ebből a kapcsolatból. Tudsz segítséget kérni. Pszichológus, családsegítő, rokon, barát.
2017. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!