Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Máriatövismagból mennyit naponta?

Máriatövismagból mennyit naponta?

Figyelt kérdés

nem-alkoholos zsírmájat diagnosztizáltak nálam,

az lenne a kérdésem, napi edzés mellett

mi lenne az a Máriatövis mag mennyiség amit ajánlott bevinni a szervezetbe?


2018. nov. 28. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A lényeg: ha magról van szó, akkor csak a frissen darált port 2x naponta 1KK, kb.2dl folyadékkal lekísérve. Sok formában kapható, cps, filmtabletta, amelyet a doki szokott felírni. Nagyon jó hatású. Tea nem sokat ér, de erről értekezéseket lehetne írni.

[link]

2018. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
magot szoktam kettérágni és úgy leküldeni, általában 10 szem körül, de nem számolom
2018. nov. 28. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A kávédarálón sokkal egyszerűbb. Majdnem semmi macera.
2018. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor a májammal voltak gondjaim, a zsebembe tettem egy zacskót, és mikor zsebembe nyúltam, mindig a számba tettem néhány szemet. Olyan nyolc-tíz szem körül, egy csipetnyit. Azt rágás nélkül lenyeltem, mint a tablettát. Kb. hat hónap elmúltával szoktam le róla, azóta a májamnak semmi baja. Az epémet viszont kivették rá 15 évre.(epekő). Mondanom sem kell, ezt is teljesen feleslegesen.
2018. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első, a tea miért nem ér semmit?Ha igaz,akkor miért árulják?Én mag formájában vettem a teáját, nem a filterest.
2020. aug. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!