Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Más is használ tömény alkoholo...

Más is használ tömény alkoholos italt torok vagy mandula gyulladásra/ fájdalomra?

Figyelt kérdés

Ma reggel úgy ébredtem, hogy a bal oldali mandulám fájt. Ittam rá 72 fokos tatrateat és elmúlt a fájdalom. De nem ez az első alkalom hogy alkohollal "gyógyítottam meg" magam. Gargalizáltam már házipálinkával akkor a torkom fájt nagyon de másnapra elmúlt.


Ezt a módszert ti is szoktátok alkalmazni vagy ez csak az én hülyeségem? Egyáltalán helyes amit csinálok?


Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2019. jan. 8. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Az alkohol rákkeltő a szájban is. Corsodyl jó.
2019. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Én nem, de idősebb rokonaim hisznek ebben a módszerben s ami azt illeti nekik is ez a tapasztalatuk, szóval nem véletlen, hogy hisznek benne.

Első válaszolótól kérdezném, hogy mi a franc az manapság, ami nem rákkeltő? Szerintem bőven benne van ebben a mai helyzetben az atom is, Csernobil, Fukusima, illetőleg az atom tárolása is...

Az más kérdés, hogy jelenleg ez a legjobb, legmegbízhatóbb technológia! A különböző megújuló energia egy rakat sz-r, csak bohóckodás, észjátszás, s#ggr@z@s és mérhetetlen nagy gondokat okozó technológia. Szóval nem vagyok egy Zöld, tudom, hogy nettó h#lyeség, amit ők erőltetnek...

DE Szerintem is vegyétek meg a méregdrága termékeket, egyétek el a zabot a lovak elől, igyatok növényi alapú "tejtermékeket" mert az újabban egészséges, ne egyetek zsíros, sós dolgokat, egyétek a csökkentett sótartalmú termékeket, mert az f&sz@bb, abban legalább több a tartósítószer! Mit gondoltok, amiben a só nem veheti át a tartósítás szerepét mert az nincs, amiben a füstölés sem veheti át a tartósítás szerepét, mert "folyékony" füst van benne vagy az se, az hogy van tartósítva?

A halálba permetezett, vegyszerezett világunkban együnk teljes kiőrlésű cuccokat, nehogy kimaradjon belőle valami, legyen benne úgy, ahogy van!

Használjatok étolajat zsír helyett, igaz, hogy az étolaj max. üzemanyagra lenne jó, de együk meg!

Tömjük magunkba a különböző édesítőszereket, mert az a trend, ne együnk cukrot, mert az rákkeltő, verjük át a hasnyálmirigyünket egészséges emberként az édesítőszerekkel. Mindig van valami újabb, hangzatos, mint a dizájner drogoknál... :D Ha már reagálhatok Norbi h#lyeségére hasonló komolysággal! Ez mára már szinte nem egy választható dolog. Leemelsz a polcról egy üdítőt, a megszokott csomagolásban, tudod, hogy az cukros, nem édesítőszeres, azért veszed azt, aztán elolvasod az összetevőket és kiderül, hogy de... édesítőszeres. Ha meg vennél egy szörpöt, ugyanez a helyzet! S mondjuk azt, hogy a cukor miatt károsak az üdítők, mert azt tudjuk helyettesíteni olcsón, eladni viszont drágábban, mint hogy kimondjuk végre, hogy a foszforsav emberi fogyasztásra alkalmatlan, gyak. egy ipari vegyszer, mert ha azt kellene helyettesíteni, az biza drága lenne. Ha húst veszünk, megvesszük a hirtelen hizlalt állat húsát, ami tele van tömve vegyszerrel, gyógyszerrel stb...

Így állunk most! "Így állunk arra!" S keressük a rákkeltő anyagot a pálinkában, a cukorban, a sóban... pfff...

Na most ehhez képest az alkohol... :D Pláne ha biopálinka, mint pl. az enyém.

2019. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Jap! A lényeg kimaradt! Szinte az összes szájöblögetőben, így a Corsodylban is van alapesetben alkohol.


Hoppáhoppá!


Ugyan vannak alkoholmentes változatok, így a Corsodylnak is van alk.mentes változata... véleményem szerint ezek semmit sem érnek!

2019. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Egy jó korty házi pálinka minden szájüregi problémát megold - mondták öregapáink. Fogfájás, afta, sérülés, torokgyuszi, bármi...
2019. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!