Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pajzsmirigy ALUL működésre...

Pajzsmirigy ALUL működésre milyen természetes gyógymód használ? Gyógyszer nélkül szeretném rendbe tenni.

Figyelt kérdés

#pajzsmirigy-alul-működés
2017. ápr. 24. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha fiú avgy akkor tesztoszteron tartalmú zöldségek gyümölcsök (neten keress rá), ha lány akkor ösztrogén tartalmú zöldségek (jam gyökér, édesburgonya, csicseriborsó, lencse, stb.)
2017. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó cikkek!! Köszönöm.
2017. ápr. 25. 07:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Kinek mi használt? - érdekelne.
2017. ápr. 27. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt az étrendváltoztatás, igaz, enyhe alulműködésem volt (de az elég sokáig). Nem eszek semmilyen gabonát, étolajat, tejtermékek közül csak vajat, hüvelyesek közül csak borsót és zöldbabot, cukor helyett mézet használok (abból is csak keveset). Napi 2 kanál kókuszzsírt minimum eszek, plusz zsírral sütök-főzök. Naponta legalább 2 tojást eszek, plusz mindenféle húsokat, halat és sok zöldséget, némi gyümölcsöt. És nem szedek semmilyen gyógyszert. Ha beteg vagyok, gyógyteákat iszom, és probiotikumot szedek. Pár hónap alatt jelentősen javultak a tüneteim (pl. fázósság, bőrproblémák) és lefogytam, a TSH-m normalizálódott.
2017. ápr. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A ginszengről se feledkezz meg.

Tudnak valamit a kínai gyógyítás mesterei is (sok esetben jobb, mint egy gyógyszer - vérkép többet mond).

2017. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!