Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Becsípődött a derekam, vmi...

Becsípődött a derekam, vmi gyors hatásos gyógyitást ajánlanátok?

Figyelt kérdés

vettem be flektor port, vettem 1 activon nevezetü kenöcsöt rá plusz jégsprayt, és miderisont szednék rá..mennyi idö a gyógyulása?

nem vagyok idős, 20éves lény vagyok:/, ráadásul edzésen történt mindez, és hétfön lenne a következö.

köszi a választ


2010. júl. 9. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
orvos, most azonnal, kapsz gyulladáscsökkentő injekciót, a hétfői edzést meg felejtsd el
2010. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyógymasszázst tudok ajánlani rá! A hétfői edzés így sem biztos, hogy összejön, illetve szerencsés.


Gyógymasszőr

2010. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami gyulladás csökkentő fájdalomcsillapítót szedjél /Algopyrin/. Feküdj keményen /padlón/ a hátadon.
2010. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hnap utaznék el és ot mennék strandra,btom anyukája gyogymasször, akkor megkérdezem, esetleg megnézné e a hátam. ajánlottak sulyfürdöt...

az injekciot hova adnák?:S:S

2010. júl. 9. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
A fenekedbe.
2010. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
télleg?akk nem a hátba?felhivom az orvost,de nem biztos h válal mert már 12kor véget ért a rendelséi idö:/
2010. júl. 9. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben én mindig a gerinc mellé kaptam az injekciót, lumbális magasságba.
2010. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!