Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A paradicsom meglátszódhat a...

A paradicsom meglátszódhat a székletben?

Figyelt kérdés
Néha szoktam látni piros darabokat a wc papíron ami nem úgy nem ki mintha vér lenne de viszont elkenhető ellenben nem folyékony. Miután paradicsomot eszek másnap szoktam látni, viszont biztos, hogy nem paradicsom héj mert olyat is szoktam latni és azt felismerném. Lehetséges, hogy a paradicsomnak nemcsak a héj része nem emésztődne meg hanem a belseje se? (Ezek kis darabok) Válaszokat előre is Köszönöm! 20/F

2019. júl. 24. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy mint az eper és a dinnye is.
2019. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha darabokat látsz, az azt jelenti, hogy nem rágtad meg. Ezzel eléggé terheked a beledet. Rágd meg rendesen.
2019. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy gyorsan szoktam enni, viszont eléggé hipochonder vagyok és azért benem van a félelem hogy nem-e vér és esetleg nincs-e vastagbéldaganatom. Bár tudom 20 evesen elegge valószínűtlen ettop független nem lehetetlen. Viszont általában amikor ezeket a piros részeket látom elotte valo nap mindig ettem paradicsomot szoval ezert gondolok erre. Viszont köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2019. júl. 24. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem találhatnál más elfoglaltságot mint a kakád nézegetése és akkor nem lennének ilyen problémáid. Hagyd meg ezt a hobbit a nyugdíjas éveidre. Akkor talán még okod is lesz aggódni ha felfedezel valami eltérést.
2019. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó, a széklet milyenségére oda kell figyelni kortól, nemtől függetlenül, hogy a komoly betegségek, például daganatok kiszűrhetőek legyenek.

Nekem is szokott látszódni a színén, ha piros ételt eszek, például nagyobb mennyiségű paradicsom elfogyasztása után, főleg, ha siettem és nem rágtam meg rendesen.

2021. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1

Fuu de jó, hogy egy ilyen régi kérdésnél megláttam ezt, hogy az eper is okozhatja! Nekem ma történt ilyesmi mint a kérdezővel, reggelire belapátoltam pár epret, és szerintem enyhén meghajtott, mert laza volt a széklet, viszont ilyen pirosas részeket láttam benne itt-ott nagyon megijedtem, de belegondoltam, hogy pár órája epret ettem.. és ugye mivel az epernek nem olyan vastag a héja, mint a paradicsomnak, olyan volt, mintha a húsa látszott volna meg benne.

márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!