Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5 mm-es vesekő. Megoldások?

5 mm-es vesekő. Megoldások?

Figyelt kérdés

"Bal oldalon a pyelon és alsó kehely hataron 5 mm-es kő látható."


Háziorvosom erre csak napi 3 liter folyadékot ßs Rowatinex kúrát javasolt 2 havonta. Ettől ki fog jönni simán? Napi szinten szokott szúrni a baloldalamon, nem vészesen, de azért érzem. Viszont félek tőle, hogy befog görcsölni.


Hatáoss a Rowatinex kúram Ha igen, akkor mennyi idő múlva várható változás?


2019. aug. 2. 22:23
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lehet tudni, de a követ kihajthatja, ez ha jól tudom vizelethajtó, 4 mm az nem nagy, reméljük, hogy nem akad el.
2019. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
bocsi, 5 mm
2019. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen vizelethajtó, 2 napig szedtem, ugyanis annyit voltam itthon egyhuzamba, d sajnos munkába nem tudok 10 percenként mosdóba járni, ezért abba hagytam. Viszont így nem tudom mit tudnék tenni, mindenképp visszamegyek háziorvoshoz az biztos, de picit tanácstalan vagyok ezek után...
2019. aug. 7. 23:33
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem. Viszont a gond az, hogy ez nephrológiai kompetencia, a háziorvosnak ebben semmi beleszólása nincs,hacsaknem van ilyen szakvizsgája. Szakorvoshoz kell menni, ő majd ellát tanácsokkal.
2019. aug. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!