Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 82kg voltam, és már 78 vagyok....

82kg voltam, és már 78 vagyok. Ez normális?

Figyelt kérdés

Eddig 80-82 kg körül voltam, Máma mértem magam, és 78,8, 79 kg voltam. Tegnap sokat jártam nagy WC-re, volt is 38,5 lázam, Máma már jobb, nincs lázam.


Kétségbe vagyok esve, hogy mi lehet ez a hirtelen fogyás. Iszok tiszta vizet, száraz kiflit eszek.


Mi lappang bennem? Már a háziorvosomnál vagyok. Nagyon félek mi akar ez lenni.


2019. aug. 9. 10:32
 1/5 anonim válasza:
Ez tök normális ha sokat jártál a wc-re... ne aggódj, megmaradsz.
2019. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tudhatnék meghízni?
2019. aug. 9. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha jól értem, akkor betegen, lázasan fogytál 1 kilót, és kétségbe vagy esve. Én ha lenyírom a kertben a füvet az -3 kiló kapásból. A műtétem után 16 kilót fogytam 3 hét alatt. És még élek, szóval no para.
2019. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Visszajön az magától, de ne parázz rá ennyire, nem kötelező annak ott lennie. Valószínűleg sok víz távozott belőled, de a tested ahogy rendbe jön visszatölti a vízraktáraid. Én meg amúgy most 2,5 hónap alatt fogytam 10 kilót, mert napi szinten olyan munkát végzek... nincs ebben semmi, visszajön ha változtatok.
2019. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én is munkába járok, lehet ez is azt csinálja, hogy nem eszek olyan rendszeresen mint ettem.
2019. aug. 9. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!