Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megtudná mondani valaki, hogy...

Megtudná mondani valaki, hogy ezek a szerek, marihuána, gina jelen lehetnek-e az ondóban, és ha jelen vannak milyen következményei lehetnek a születendő gyermekre?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy fiúval, és az együttlétből teherbe estem. Utána a fiú bevalotta, hogy többféle drog hatása alatt érintkezett velem. Nem tudta megmondani, hogy milyen szereket használt, én marihuánára és ginára gyanakszom. A terhességem teljesen problémamentes volt, én a terhesség alatt semmilyen szerrel nem éltem, továbbá vezető terhesvitamint szedtem.

#terhesség #drog #felelőtlen veszélyeztetés
2019. aug. 13. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A megtermékenyítéshez szükséges 1, azaz egyetlen darab, ficánkolóan úszóképes ondósejt biztosan nem tartalmaz semmiféle olyan anyagot, ami befolyásolná a születendő gyereket.
2019. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Pláne mivel ezek a szerek az agyra hatnak és az anyának szemmel láthatóan nincs olyan, hogy arra hatni lehessen.
2019. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem tartalmaz semmit :)
2019. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
A kérdező azért elég rózsaszín ködben úszhatott éppen, ha azt sem vette észre, hogy egy beállt drogossal dug éppen.
2019. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell bántani
2019. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"bevalotta, hogy többféle drog hatása alatt érintkezett velem"

"Nem tudta megmondani, hogy milyen szereket használt"

"én marihuánára és ginára gyanakszom"


Szóval azt elmondta hogy cuccozott, de azt már nem hogy mit nyomatott 😊

Ezek után te megpróbáltad kitalálni...(bár kíváncsi lennék hogyan?) 😄

Személy szerint én 2 kivétellel minden létező klasszikus kábítószert kipróbáltam, és a dizájner drogok nagy részét is, de nehéz lenne megállapítanom valakiről hogy sima füvet meg ginust nyomatott volna. 😆

Amúgy talán nem lesz gáz, bár az ismeretlen új szintetikus cuccok akkor is nagyobb veszélyt jelentenek ha hónapokkal-évekkel előtte (vagy valaha) nyomatott. Mivel ezeknél egyáltalán nem lehet tudni milyen következményei lesznek..

2019. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!