Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A gyomorülülési zavar gyógyíth...

Adam891001 kérdése:

A gyomorülülési zavar gyógyítható betegség, vagy életem végéig kísér?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja szenvedek gyomorfájdalmakkal, mindenféle vizsgálaton túl vagyok (labor,ultrahang,gyomor- vastagbél tükrözés,hasi CT) mindenem negatív. 4 hónapig savtermelés gátlókat szedettek velem,de semmi nem javult. Feltételezhetően a gyomor ürüléssel van bajom, funkcionális diszpepsia. Rendkívül megnehezíti az életem, fogytam 8kg-ot ha eszek szörnyű teltségérzetem van, és még másnapra is úgy érzem van a gyomromban kaja.

Ha valakinek van hasonló problémája és tud tapasztalatokat írni,azt megköszönném.

Jelenleg diétán vagyok, könnyű ételeket eszek,többször keveset. És tej és tojásmentesen mert érzékeny vagyok rá.



2019. aug. 15. 09:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!