Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma reggel óta zsibbad a...

Ma reggel óta zsibbad a hüvelykujjam. Picik kisugárzik az alkaromba is. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Olyan érzés mint mikor elalszom a kezemet vagy a karomat.Nem esett ki a funkciója, tudok vele fogni stb.

Nem hiszem,hogy elaludtam, hiszen jóval 7 óra előtt keltem ma fel és már 8 óra elmúlt.

Előző hét kedden (cirka 1,5 hete) elmentem masszíroztatni, és a fejemet is megnyomkodta. De ilyen csontkovácsolás célból. Az mondta jót fog tenni fejfájásra. (Hát nem segített) Elég erős nyomást fejtett ki a fejem hátsó részére. Ezután fájt 1-2 napig a fejem az adott helyeken, de aztán elmúlt. Nem lehetséges,hogy megnyomott valami ideget amitől most ez az ujjzsibbadás van? Szerintetek menjek el orvoshoz?

Nagyon félek,hogy nem e valami komoly dolog áll emögött.

Előre is köszönöm a segítséget!



2019. aug. 16. 08:18
 1/2 Blau Kind ***** válasza:
Menj el neurológushoz. Amúgy én nem hinném, hogy 1 tünet komolyabb probléma lenne. Ha nem volt mellette féloldali bénulásod és kettőslátásod, stroke és TIA biztosan nem lehet. Szóval csak valami enyhe betegség lehet.
2019. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ujjzsibbadás 4 teljes napig tartott. Időközben elkezdett sajogni a kézfejem és az egész alkarom. 2016-ban lett egy szép kis teniszkönyököm a szakmámból adódóan.. így sanszos,hogy alagut szindroma... Megint elkezdtem hordani a kézrögzítőmet. Remélem mérséklődni fog :)
2019. aug. 22. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!