Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj mostanában a hasam...

Miért fáj mostanában a hasam a gyorskajáktól?

Figyelt kérdés

Főleg a Burger King/McDonalds féle hamburgerektől.

Régebben meg tudtam enni 3 darab hamburgert is, és semmi bajom nem volt, mostanában meg érzem hogy büfögöm vissza kicsit, meg ilyen telt érzés van a hasamban.

Kfctől nem szokott, de azt nem igazán szeretem.

Megenni nagyon finom a hamburgereket, a probléma utána jelentkezik kb fél órával.

Ha 1 db-t eszem akkor éhes maradok, de nem fáj a hasam, semmi bajom.

Összeszűkült a gyomrom? Vagy mi lehet? :D

Pl. rántotthúsból ugyanannyit tudok enni mint régen, csak a gyorskajás hamburgerektől van ez...



2019. aug. 19. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyomrod hirtelen megterheléstől .

Lassitsál kicsit

2019. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha az adott hamburger mennyiséget (pl. 3 darab) 1 óra alatt enném meg, és nem 15 perc alatt, akkor elmúlna?
2019. aug. 19. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Lehet segítene. De arra is van esély, hogy egyszerűen csak felismerte a szervezeted, hogy műannyaggal tömöd és nem kér belőle többet.
2019. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem kezdtél sportolni? Nekem azután volt ez.


De az hülyeség, hogy műanyag, csak sok benne a só meg a cukor (pláne ahhoz képest, hogy egy hamburgerről beszélünk, nem valami édességről).

2019. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alain Delon ***** válasza:
83%
Egyél inkább rendes kajákat.
2019. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hamburgereket agyonetették tartósítószerekkel,ez viselhette meg az emésztésedet.

Egy-egy hamburger elfogyasztása után igyál sok folyadékot,ha lehet mentes ásványvizet.

2019. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 de igen, biciklizek átlagosan heti 5x kb 2 órákat (van hogy többet néha). Azokon a napokon amikor gyorsétteremben kajálok akkor nem szoktam biciklizni, mivel ilyenkor általában nincs időm rá.

És most, hogy említed, igazából akkor kezdtem el érezni ezeket, mikor elkezdtem komolyabban a biciklizést.

Szinte mindent sósan eszem, és mástól nem szokott semmi bajom sem lenni (sem a cukros édességektől)

#5 2-3 havonta megyek gyorsétterembe maximum, mikor bent vagyok a városban és nincs nagyon más lehetőségem mit enni...

2019. aug. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!