Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 10 honapja tarto fejfajas?

10 honapja tarto fejfajas?

Figyelt kérdés
A fejem Vissza-visszateroen faj kozel 10 honapja. Eleg zavaro.. Foleg jobb oldalon. Szem Korul, fejteto es halantek. Vajon mitol lehet ez? Neurologian voltam, de nem tartotta indokoltnak a drno a kepalkoto vizsgalatot. Szemeszeten is voltam, ott is minden jo. Ha valami. Nagy baj lenne, pl. Agydaganat az mar 10 honap alatt sulyosbodott volna? Ugyanazt erzem, nem erosodnek a tunetek. Es van hogy elmulik, nem folyamatosan faj es fajdalomcsillapitot sem veszek be ra. Volt valaki igy?
2019. aug. 24. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tobb oka is lehet: alvaskor helytelen pozban fekszel es a nyakadrol faj a fejed, vernyomas prob., de ezt vizsgaltasd meg ha kell maganban mri-t v ct-t!
2019. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Migrén?
2019. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vernyomasom rendben van. Azt szoktam meregetni.
2019. aug. 26. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ! Ugyanez nálam is!!! Migrén ! Csak jobb oldalt halanték szem alatt homlok fele . Nálam hányásig fajul.

29/N

2019. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A főorvos úrnak is migrénje volt, de meggyógyította! Miért nem hallgatsz rá?:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!