Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A leukémia tünete a láz vagy...

A leukémia tünete a láz vagy a hőemelkedés?

Figyelt kérdés

Rettegek, hogy elkaptam. Hiába voltam orvosnál, fel sem merült benne, hogy az lenne a bajom. De 2-3 napja állandó 37.5 körüli értékéket mutat a lázmérő. Nem megy vissza 37 alá.

A torokfájásom se akar gyógyulni, tegnap óta mèg rosszabb lett és az aftám is kijött.


2019. aug. 31. 00:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak a lázcsillapító viszi vissza, de azt meg ilyen hőnél nem tanácsos szedni. Izzadok borzasztóan és már köhögök is.
2019. aug. 31. 00:08
 2/7 A kérdező kommentje:
Sose volt még olyan, hogy napokig nyomtam volna az ágyat torokfájás miatt, emiatt félek.
2019. aug. 31. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A leukémiát nem lehet elkapni...és a 2-3 napos hőemelkedés (!!!!!!!) még édes kevés ehhez...azért nem merült fel az orvosban, mert nem hülye...

Gondolom te írtál már ki kérdést ezzel kapcsolatban...szinte biztos, hogy vírus, még mindig. Az afta azért jöhetett ki, mert jelenleg a szervezeted küzd a vírussal, van akinek a herpesze jön ki ilyenkor. Igyál mézes teát, öblögess langyos sós vízzel. Ennyi.

2019. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
teljesen egyet értek az előttem szólóval. Leukémia, azért mert valaki 2 napja lázas? Ez viccnek is rossz.
2019. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos több ilyen esetről is olvastam .
2019. aug. 31. 01:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt a családomban sajnos leukémiás, ez nem az...

2-3 napja vannak meg a tüneteid, ne vicceljünk már.....

2019. aug. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor akarsz még vinnyogni, hogy "napon óta" 37,5 körül van a hőd? Még hőemelkedésnek is gyenge.
2019. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!