Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a kinövés mi a szemhéjamon?

Ez a kinövés mi a szemhéjamon?

Figyelt kérdés

Kb 4 napja jelentkezett a bal szemhéjamon egy bőrszínű kinövés.Nem piros.Enyhén fáj,de csak ha megnyomom.A bőr mozgatható felette.Egyre nagyobb.De mivel a jégárpa fájdalommentes,és egy sima árpa jobban fáj,nem tudom,mi lehet ez.Használok kontaklencsét,sok a szemváladékom.

Nem tudom,hogy ez fontos-e a szemem betegségének megállapítása szempontjából,de sokszor szokott erősen fájni a bal oldalam ott a májam és a beleim között,mindig ugyanott.Nagyon fáradékony vagyok,sokszor van lázas érzésem,hányingerem és ájulásérzésem.



2019. szept. 5. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kontaktlencsenel volt olyan, h a szempillak tövében kis pukli lett es fajt, de meggyogyult magatol. Befertoztem. De azert ha nő, nezesd meg dokival!
2019. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az emberiség többségének a mája jobboldalon szokott lenni. A jobboldali probléma vastagbelet szokta jelezni.
2019. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bocsánat:

A baloldali probléma vastagbelet szokta jelezni

2019. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!