Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindkèt combom belső oldalán...

Mindkèt combom belső oldalán vörös viszkető folt alakult ki!?

Figyelt kérdés
Nos, igazából már egy pár hónapja előjött ez a betegség csak különösebb figyelmet nem fordítottam rá, viszont mostmár eléggé kellemetlen. Mindkèt combom belső oldalán található először pár centis kis foltok voltak de mostmár nagyobbak lettek. Semmi fájdalmat nem érzek amikor hozzáèrek, viszont nèha nèha iszonyatosan elkezd viszketni... Hogyha törzsölöm egy kicsit hámlani kez. Ez a viszketést időszakos mert van amikor bevörösödik akkor viszket és csúnya , viszont vannak olyan napom amikor olyan azon a helyen a bőröm mintha tiszta egészséges lenne, s akkor a viszketès sem jelentkezik. Akinen volt valaha is ilyesfajta tapasztalata kèrem írjon!?

2019. szept. 6. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szárazságtól volt így, nagyon viszketett. Mivel kicsit erősebbek a combjaim, így összeérnek, ettől még jobban szokott viszketni. Elmentem bőrorvoshoz, írt ki krémet,attól elmúlt. De nekem csak télen szokott lenni. De így látatlanban nem biztos, h neked is ugyanez van.
2019. szept. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Esetleg gomba?
2019. szept. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gomba nem múlik el, ez inkább irritáció vagy amit első mond, nem levegőzik jól.
2019. szept. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ekcéma.A bőrgyógyász ír fel kenőcsöt.Lassan fog elmúlni.

(tapasztalat )

2019. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!