Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Madár ürlék került a számba!?

Madár ürlék került a számba!?

Figyelt kérdés
Kb fél órája az erkélyen belekönyököltem egy nagyobb adag madár ürülékbe és ezt sajnos csak később vettük észre. A konyhába menet nekimentem a falnak és az alkaromrol illetve a vállamrol felkenődött a falra. Par percre ra vettuk észre és azt hittük a csoki az, amit éppen előtte ettünk, ezért lenyeltam a falról a madár ürüléket. Lehet esetleg valami komolyabb bajom ettől? Utána kihanytam. Esetleg elkaphattam valamit? SOS

2019. szept. 7. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nyugi, semmi bajod nem lesz! Esetleg par korty, de tenyleg csak par korty alkoholos italt igyal es az atfertotlenit!
2019. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lenyaltam***
2019. szept. 7. 20:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Redben koszi, elég hülye sztori de nagyon megijedtem!
2019. szept. 7. 20:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Valakivel történt már hasonló? Lett valami baja?
2019. szept. 7. 20:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Zöld volt a színe, azt elfelejtettem írni. Nem az a megszokott fehér
2019. szept. 7. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta Benny Hill show.

Mondjuk én aránylag ritkán szoktam nekilátni a falnak, ha azon van valami színes trutyi, ahhoz már nagyon éhesnek kell lennem.

2019. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

:D:D Bocsi de ez nagyon vicces.

Valószínű semmi bajod nem lesz. En egyszer 150 kacsát fogtam be egy vizes teremből. Mikor egyszerre megimdultak elboritott a szar. A szemembe meg a számba is jutott. Nem lett semmi bajom. Egyebként a szalmonella amit össze lehet szedni madárürüléktől. De mivel kiköpted meg gondolom szájat is mostál belülről kicsi az esélye. Ha hasmenesed lenne akkor megvan az ok.

2019. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!