Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véletlenül olyan zacskóslevest...

Véletlenül olyan zacskóslevest ettem aminek volt egy kis lyuk a zacskóján. Lehet valami bajom tőle? Eléggé meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés
Tyúkhúsleves csigatésztával. Picit fura íze volt. De azt hittem csak a répa nem volt elég édes amit belefőztem. Ezért megnéztem utólag a zacskóját ugyan olyat vettem e mint legutóbb és akkor vettem észre a kicsike lyukat a zacskón. Megromolhatott ettől? Amúgy 1 évig ervényes lett volna a szavatossága.
2019. szept. 9. 18:15
1 2
 1/11 aparalyza ***** válasza:

A nedves közegbe is nehezen romlanak a só miatt. A zsír és olaj oxidálódás miatt (avasodás) lehet mellékíze.

Bajod nem lesz, esetleg a gyomrod fog visszajelezni.

2019. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meglehet, valamilyen kukac távozott arra, úgyhogy egy kis fehérje deficited lett.
2019. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A műkaja nehezen romlik,nyugi :D
2019. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Felpuffadt a hasam és fáj ;(
2019. szept. 9. 20:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz.
2019. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gond akkor lehet, ha a lyukat is megetted. Letelepedhet a gyomrodban vagy a belekben és akkor ott lesz egy lyuk.
2019. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elég pocsekul voltam éjszaka. Puffadás, hasfájás, reggel szédelgés. De végül megúsztam a hányás hasmenést. Soha többet zacskósleves. 😝😝😝
2019. szept. 11. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Öreganyám a disznó hátáról ette a zsíroskenyeret hagymával és még mindig itt van
2019. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Ő nem evett zacskóslevest :D
2019. szept. 11. 21:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Oszt 76 évesen még a vérnyomása se bír magas lenni
2019. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!