Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Iszonyatosan fáradt vagyok...

Iszonyatosan fáradt vagyok másfél hete. Nem tudom mit csináljak? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Annyira fáradt vagyok, hogy a wcre kimennem is nehezemre esik. Előtte nagyon sokat dolgoztam, idegeskedtem, nem aludtam rendesen. De most 3 napja itthon vagyok és nem múlik a fáradtság. Ráadasul ma valami gyomorrontás is kijött rajtam és pár napja durva allergiából valami megfázás féleség enyhe fejfájással, meg hőemelkedéssel. Enyék a tüneteim mégis teljesen kivagyok. 1 hónapja voltam vérvetelen ott minden tökéletes volt. Nagyon el vagyok keseredve. Nem igazan akarok orvoshoz menni. Ezzel szerintem úgysem tud mit kezdeni csak azt mondja pihenjek meg igyak teát és diétázzak. :(
2019. szept. 9. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy mitől, olvasd már vissza. De segítek: betegre dolgoztad magad, betegre idegeskedted magad, PLUSZ gyomorrontásod is van, PLUSZ durva allergiád. És csodálkozol? Más ennyibe már bele is hal.
2019. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem. A kollégáim bulizni mennek. Csak én vagyok romokban. Ha mindenki kinyúlt volna én sem lennék meglepve. :(
2019. szept. 9. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!