Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig kell szenem a gyógyszer...

Meddig kell szenem a gyógyszereket?

Figyelt kérdés
Három hónappal ezelőtt beültettek az egyik koszorú erembe egy króm-kobalt stentet. Azóta hétféle gyógyszert szedek. Bármilyen furcsa, a műtét óta nem tudom elérni a műtétet végzett orvosomat.Kérdésem az, akinek volt ilyen műtétje, meddig szedte a gyógyszereket?Melyiket, mikor lehetett csökkenteni, vagy elhagyni? Rossz az étvágyam /talán a sok gyógyszertől/ és több kilót fogytam is. Köszönöm segítséget.

2019. szept. 11. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ugyan csak szívritmus zavarra volt szívkatéteres műtétem, de nekem azt mondták: a felírt gyógyszert élethosszig kell szednem. ((Pedig azt mondták, azért kell a műtét, hogy ne szedjek gyógyszert. Igazából én nem szedem, mivel egy allergén összetevő - amire allergiás vagyok - volt benne, amit hiába kértem a kardiológustól, nem írt fel mást. EZ NEM jelenti azt, hogy neked sem kellene szedned, vagy abba kellene hagynod. Csak azért írom, hogy számíts rá: talán mindig szedned kell... ))


Viszont: Ha rossz az étvágyad, valóban okozhatják a gyógyszerek. Ha nem éred utol a műtő orvosod, akkor beszélj egy kardiológussal, de legalább a körzetivel, hátha ő is tudna segíteni.

2019. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, de az orvost...vagy a helyettesét, meg ne kérdezd! Véletlenül sem!
2019. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!