Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 éve átéltem egy traumát...

2 éve átéltem egy traumát azóta folyton beteg vagyok és a legkisebb enyhe megbetegedés is borzasztó rosszul hat rám lelkileg. Hogy tudnék kikeveredni ebből?

Figyelt kérdés
Előtte nagyon ritkán voltam beteg. Ha megbetegedtem sem aggódtam rajta, sosem voltam betegszabadsagon, mindig gyorsaneggyógyultam, nem viselt meg egy gyomorrontás vagy megfázás hamar túlestem rajta. A trauma óta mindig szomorú vagyok, nem múlik el, és mindig fáradt. Könnyen elkapok mindent. Megfázást, hasmeneses vírust, folyton fáj valamim. Állandóan fáradt vagyok, de annyira hogy alig tudok felkelni. De tulajdonképpen úgy érzem nincs is miért. Már kértem pszichológusi segítséget, orvosi kivizsgálason is voltam. Semmit nem javul az állapotom csak rosszabb lesz. Már nem tudom mit csináljak? Szeretném ha elmúlna ez a szörnyű fáradtság és erőtlenség és szédelgés.
2019. szept. 13. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam dobálózni a pszichiáterekkel, általában hiszek abban, hogy máshogy is elmúlik egy-két ide kiírt probléma. Most viszont úgy gondolom, hogy neked tényleg pszichiáter kellene. Ha fizikai tüneteid is vannak, akkor jó lenne gyógyszeres kezelés.
2019. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezen már túl vagyok....nem hatott. Illetve meg rosszabb volt minden.
2019. szept. 13. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon hasonló cipőben járok, azt leszámítva, hogy nem kapok el könnyen betegségeket. Viszont a közérzetem úgy általánosságban elég pocsék mióta átestem a traumán.. Kb másfél éve. Fáradékonyabb vagyok, gyengébbnek érzem magam, és nálam is van szédelgés/bizonytalansagérzet.

Pszichológus nem tudott segíteni? Magnézium, B vitaminok? Ezekkel muszáj lenne megpróbálkoznod. Esetleg D vitamin mellé.

2019. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szedtem hónapokig b komplexet meg mas vitaminokat is. D vitamint is a télen. Most sokat vagyok a napon így nem kell. Nem eszleltem semmilyen változást a hatásukra.
2019. szept. 14. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, láb törés+műtét, ez egy nagy trauma számomra. Sajnos, volt haláleset is a családban. Azóta én is gyenge vagyok, szédelgek, ideges, és minden bacit, vírust elkapok. Előtte jó ha egy évben egyszer voltam beteg (enyhe) most még mindig rosszul érzem magam. Vitaminokat szedek, b vitaminok, 1000 mg c.vitamin, magnézium. Próbáld ki te is ezeket.
2019. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez semmire nem jó. B komplexet én is szedtem egy darabig. 0 hatása volt. Mióta abbahagytam esküszöm jobb. C vitamin viszont ilyen mennyiségben csak a gyomrodat teszi tönkre meg a vesédet terheli. A napi mennyiség a töredéke. A többi csak a szervezetedet terhelve kijön. Eszembe sincs kipróbálni. Marhaság.
2019. dec. 10. 09:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Családtagomnak a vashiánytól, vagyis vérszegénységtől voltak ugyanilyen tünetei.
2020. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!