Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sajnos már egy ideje dadogok....

Sajnos már egy ideje dadogok. Igazából a mondat kezdésével vannak problémáim. Félek attól, hogy buszjegyet, vonatjegyet kell vennem, vagy esetleg ha be kell mennem az okmányirodába jogosítványt igényelni?

Figyelt kérdés

Ugyanis majd Kedden kell mennem. És már előre félek, hogy nem fogom tudni elkezdni a mondatomat. Pedig csupán csak azt kéne mondanom, hogy jogosítványt szeretnék igényelni. Tudom, hogy másoknak ez egyszerű, nem görcsölnek rá, de én képes vagyok emiatt esténként görcsölni és nem aludni. Ez nem normális, ugye?Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mit csináljak, mielőtt beszélnem kell? Elekerülni gondolom nem tudom, hogy ne szólaljak meg pl az elején az okmányirodában.

Válaszotokat előre köszönöm. :)



2019. szept. 14. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Kis alkohol nem segít?
2019. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre, hogy amikor iszok, akkor még jobban dadogok :/
2019. szept. 15. 00:13
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem volt anno egy ismerősöm, aki dadogott és azt vettem észre, hogy csak akkor nem dadog, amikor előre begyakorolt mondatot mond el, vagy ami rutinból jön neki, de ha hirtelen kell valamire reagálnia, akkor azt nem tudta már rendesen elmondani. Írd fel magadnak és gyakorold be, nem kell parázni.
2019. szept. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet én fordítva működök, de ha hirtelen kérdeznek valamit, arra legtöbbször tudok válaszolni dadogás nélkül. Viszont ha előre begyakorolom, akkor szinte mindig dadogok.
2019. szept. 15. 01:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugtatók hogy hatnak nálad?
2019. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt még nem próbáltam..

Milyeneket ajánlanál?

2019. szept. 15. 20:21
 7/8 anonim válasza:
Ugyan ez a problema velem is :(
2019. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia

Teljesen at érzem a dolgot ugyan így vagyok vele nekem sokszor az segít ha elterelem a gondolataim es próbálok random beszélni és nem előre elgondolni mit akarok.

2020. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!