Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Candida gyulladás?

Candida gyulladás?

Figyelt kérdés
Májusba voltunk ururolgusnál és azt mondta candidám van és hogy nem tudja hogy gomba vagy gyulladás ezért kenjem candibene-vel kentem is elmúlt. De újra előjött kb egy hónapja és most egy kissebb piros ft is megjelent a makkomon mi lehet ez?
2019. szept. 21. 15:04
 1/8 A kérdező kommentje:
folt*
2019. szept. 21. 15:09
 2/8 anonim ***** válasza:

péló gomba


Gyakran az emèsztèssel függ össze, ha rossz a bélflórád antibiotikum szedés után plusz rosszul étkezel, akkor a belekben is túlszaporodhat.

Egyébként a sok szénhidrát (cukor) külön rátesz egy lapáttal.


Összetett probléma amit összetetten érdemes megközelíteni, már ha a külső kezelés nem segít.

2019. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocs az lemaradt, hogy ha a belekben túlszaporodik akkor tovàbb terjedhet a farokra, ezért nem tud adott esetben reagálni a külső kezelésre.

Az emésztésed legyen rendben, vagy a vércukor szinted, stb.

2019. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon be paráztam mert olvastam minden félét és persze hogy benne volt a rák az lehetséges?
2019. szept. 21. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Na ezt ne csináld, minden hülye rákeres a bajára és az internet képes bármiből levezetni, hogy rák.

Egyáltalàn átgondoltad amit leírtam?

Komolyan mondom annyira full értelmetlen itt bárkinek válaszolni.

2019. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A candida gyulladás egy nagyon gyakori, ám halálos és veszélyes megbetegedés, a candida gyökeres eltávolítását vonhatja maga után. Ha elhanyagolják, átterjedhet az agyra is!
2019. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen átgondoltam és köszönöm de tényleg nagyon félek
2019. szept. 21. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval teljesen felesleges válaszolni mert minden hülye( akinek nem inge ne vegye magára) netről próbálja diagnosztizálni magát ahol minden szart leírnak. Például rákeresel térdfájdalom okára és olyakat találaz hogy agyrák stb.
2019. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!