Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez micsoda lehet?

Ez micsoda lehet?

Figyelt kérdés

Sokat kortyog a belem.

Érzek néha főként baloldalt ilyen egő/maró érzést.

Székelesem alapvetően normális (napi 1 ritkán 2) viszont sárga nyák sokszor van rajta. (nem beboritva hanem rondán írva mint a takony vagy hogy is mondjam). Más tünetet nem észlelek magamon.



2019. szept. 23. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vírus. Nyugodj meg, idővel jobban leszel! Igyál sokat, esetleg vitaminos italokat! Ha hetekig fennáll a probléma, akk irány a gasztro orvos! Jobbulást!
2019. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vastagbélrák ugye nem lehet?? Nagyon fiatal vagyok. 16 éves. Sosem ittam sem alkoholt és nem dohanyoztam. Stresszes vagyok csak de ki nem a mai világban
2019. szept. 23. 21:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem vastagbélrák biztosan. Az azt mondják, élénk véres széklettel jár. Mióta tart ez nálad?
2019. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát úgy lassan 2 hónapja bár elején erősebb volt. Vért sosem láttam a szekletemben sem rajta!
2019. szept. 23. 21:31
 5/13 A kérdező kommentje:
Neked volt hasonló problémád amúgy?
2019. szept. 23. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor az még nem drasztikus. De ha nagyon aggódsz, nézesd meg magad! Normaflore vagy Linex-et próbáld még meg esetlek, bélflórára!
2019. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen volt még régen és meggyógyultam! Nyugi!
2019. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

"Stresszes vagyok csak de ki nem a mai világban"

Ezt a szöveget mielőbb felejtsd el. És tanulj meg pihenni, kikapcsolni (a gépeket, telefont, stb. is magad körül minden nap legalább néhány órácskára), jól ellenni offline állapotban, körülnézni és észrevenni a szépséget a világban. Amúgy semmi bajod, lazulj el.

2019. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szekletes is nyákos volt, ha szabad kérdeznem?

Amúgy köszi amiket írsz, jól esik :)

2019. szept. 23. 21:37
 10/13 A kérdező kommentje:
Székleted*
2019. szept. 23. 21:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!