Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kaphatok netán szövődményt,...

Kaphatok netán szövődményt, vagy netán tüdőgyulladást? SOS!

Figyelt kérdés

Pénteken iszonyatosan fájt a torkom, munka után elmentem orvoshoz, megnézte a torkomat, és tisztára be volt gyulladva. Kiírt Ospamox antibiotikumot, neo angínt szedek, illetve strepsilt. Volt lázam is péntek, szombat. Feküdtem egész nap. Néha kimentem a friss levegőre. Szombaton egész nap feküdtem mert 38 lázam volt egész nap. Bevettem therafultot. Vasárnap már jobban voltam, nem volt lázam, így elmentem focira. Szedem az antibiotikumot, vitaminokat, probiotikumot. Hallottam, hogy kaphatok tüdőgyulladást.

Már jobban vagyok, már csak az orrom picit folyik, de lázam nincs, de most köhögök,


Nagyon félek, hogy tüdőgyulladást kaphatok. Néha vannak nehéz légzéseim. Nagyon félek, pánikba vagyok esve. Ugye nem kapok tüdőgyulladást???


2019. szept. 24. 19:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Nehezen veszek levegőt. Néha fáj a mellkasom.
2019. szept. 24. 19:02
 2/5 A kérdező kommentje:
Fújt szó szerint
2019. szept. 24. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ezt nehéz így megmondani, mert ha a közérzeted jobb, de vannak újabb tüneteid, akkor a fene se mondja meg látatlanban, hogy gyógyulsz vagy sem. Menj vissza a dokihoz, vizsgáljon ki!
2019. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb esélytelen a tüdőgyulladás. Az agyaddal viszont komoly bajok vannak, ha két nap lázas fetrengés után másnap focizni mész
2019. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Focimeccset voltam nézni nem pedig focizni
2019. szept. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!